Idealna figura?-weź skakankę !

17:24
Gdy zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem,nie za bardzo wiedziałam jaka dyscyplina sportowa będzie dla mnie dobra,jako dla mieszkanki internatu,gdzie możliwości mam mniej,niż jakbym mieszkała w domu.Na siłownie sobie nie mogłam pozwolić,bo miałam ograniczony czas wolny w internacie,bieganie?hm pewnie nieodpowiednia pogoda  bardzo by mnie demotywowała. Potrzebowałam czegoś,co bez problemu mogę wykonywać w internacie jak i na dworze. Wybrałam skakankę.Pewnie wiele z Was pomyśli sobie,że przecież to zabawa dla dzieci,otóż bardzo mylne myślenie. Skakanie na skakance to ćwiczenie które zalicza się do treningów cardio więc,do takich które spalają tłuszcz.Mało tego,skakanka świetnie wpływa na wygląd naszych nóg,pupy czy ramion.Dzięki skakaniu na skakance,zauważyłam wszystkie te pozytywne efekty u siebie,łącznie z poprawą kondycji i utratą 8-9 kg w niespełna 3 miesiące.Wystarczy 30 minut intensywnego skakania aby spalić 300-400 kcal.Wiem,że na początku naszej przygody ze skakanką skakać 30 minut,prawie graniczy z cudem,ale ja sama zaczynałam skakanie od 3 minut dziennie.Wystarczy być systematycznym a nasze możliwości z treningu na trening będą lepsze.


You Might Also Like

10 komentarze

 1. No to chyba muszę zainwestować w skakankę. Co prawda, mam jedną, ale nie przepadam za nią. Poza tym jedna ,,rączka" odlatuje, klej przestał trzymać. Z resztą, tym przyrządem raczej mięśni nie wyrobię. Fakt faktem, ze nawet lubiłam kiedyś skakać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wieki nie skakałam na skakance, a chyba powinnam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecasz jakąś konkretną skakankę? Chciałabym spróbować, ale zawsze trafiam na skakanki, z którymi ciężko się skacze :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam iść do decathlon`a i po prostu dobrać odpowiednią dla siebie,trochę poskakać na każdej i zobaczyć na której najlepiej.Ja mam zwykłą,najzwyklejszą skakanke :)

   Usuń
 4. Mam uraz z dzieciństwa do skakanek... nie, nie, nie! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba poproszę młodszego brata, aby pożyczył mi skakankę 😜
  www.rinroe.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zaczynam swoją przygodę z siłownią i chyba skorzystam z Twojej porady. Będę zamieniać Cardio na bieżni ze skakanka od czasu do czasu. Dzięki!

  Pozdrawiam, ka-vla.blogspot.com! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 7. lubię skakać na skakance :3 choć czasem mi głupio, bo bardzo plączą mi się nogi :DDD.
  Jak skaczę na skakance to nie wyznaczam sobie czasu tylko ilość przeskoczeń, to jakoś jest dla mnie widoczniejszym celem ;)
  Pozdrawiam ♥
  Wpadnij do mnie, jeśli masz ochotę :)
  http://stylowana100latka.blogspot.com/2017/07/ulubiency-0717.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wytrwałości i systematyczności! Fajnie, że znalazłaś coś dla siebie. Chyba też skorzystam z tej rady i zaopatrzę się w skakankę, aby aktywnie spędzić wolny czas :) dołączam do obserwatorów i pozdrawiam!

  https://ehbruh.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Subscribe