Instagram

20:41


Godzina 6:00 dzwoni budzik..marzę tylko o tym aby odłożyć telefon znów na nocną szafkę ..niestety obowiązki wzywają.. jeszcze tylko na chwilę zerknę na instagrama i mogę wstać .. 
I tak  zaczyna się  poranna '
instagramówka'. Do żadnego z mediów społecznościowych nie mam tyle słabości i żadne  nie przynosi mi tyle radości i motywacji.Szybki przegląd głównej,ktoś wrzucił zdjęcie śniadania,poniżej widzę kawę i niemal czuje jej zapach..niektórzy już po treningu.Teraz ,to już na pewno nie ma spania,wstajemy i zaczynamy dzień!
Na Instagramie działam aktywnie bo lubię dzielić się z ludźmi małymi przyjemnościami,ładnymi rzeczami które 'cieszą oko',lubię też motywować do  treningów ..cudowne uczucie gdy ktoś piszę prywatną wiadomość,że dzięki mnie zaczął ćwiczyć.Wierze,że czasem zwykłe zdjęcie z siłowni,motywuje aby wstać z wygodnej kanapy i zrobić trening albo chociażby wyjść na spacer-przynajmniej na mnie to tak działa.Uwielbiam oglądać zdjęcia posiłków z różnych krańców świata..talerze pełne kolorów i połączenia smaków,które dla mnie wydawałyby się nierealne. Instagram to cudowne miejsce dla uśpionej kreatywności,a przy użyciu #hasztagów trafimy na to co nas w danej chwili najbardziej interesuje.A wy co sądzicie o Instagramie?lubicie czy macie jednak inne spostrzeżenie tej aplikacji? Czekam na wasze opinie,buziaki :) You Might Also Like

8 komentarze

 1. u mnie najlepszy sposób by się rano rozbudzić, to przejrzeć trochę instagram i zainspirować się do życia :)

  Pozdrawiam,
  egzemplarz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na "firmowym" insta jedynie informuję o nowych postach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam Instagrama, tyle inspiracjii i tyle motywacjii, tak jak sama stwierdziłaś :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo lubię tę aplikację :) korzystanie z niej jest niezwykle przyjemne- masa pięknych zdjęć ;) i spotkałam tam wielu wspaniałych, serdecznych ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie jestem uzalezniona od Instagrama! :D

  Pozdrawiam :D
  Jagoda z mrsblueberry3.blogspot.com :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Instagram to moja aplikacja nr 1! :) Też lubię rano sprawdzać co nowego tam się dzieje i zainspirować do udanego poranka. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Coraz bardziej lubię Instagram :D
  Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczne zdjęcia dodajesz na insta <3 na swoim bywam rzadko, ale zawsze wszytko dodaje na snapie :)

  OdpowiedzUsuń

Subscribe